Truall prej 900m2 + ndertesë

Shitet nga: Maria 12 Korr 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Muzakajt
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Korçë
Shitet një truall 900m2 i cili përmban një ndërtese 70m2 i rrethuar nga rrugë krysore në hyrje të Korcës (Rruga Muzakajt dhe Koco Mio). Ka dalje në dy rrugët. Ideale për ambjente biznesi apo bllok apartamentesh.

Adresa: Rruga Muzakajt, Korcë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim