ULET_ÇMIMI!!!!OKAZION🔴🔴SHTEPI PRIVATE

Shitet nga: GOLDEN 13 Gush 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr Dhimiter Zografi Korce
Sipërfaqe: 176 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Korçë
#ULET_ÇMIMI⬇️⬇️!!!!!OKAZION🔴🔴🔴🔴
📢 SHTEPI PRIVATE PER SHITJE
🏢 Ambient banimi
📌 Vendodhja: Rr Dhimiter Zografi Korce
💶 ÇMIMI: NGA 37.800 euro ⬇️
🚫 TANI VETEM 35.000 EURO!!!!😱😱
📐 Siperfaqja: 176m2 Truall/ 60 m2 Ndertim secili kat, Totalisht I mobiluar!!!
🆙 Kate : 2
☎️ Kontakto tani ne nr: 0695531835 dhe 0682010507 per nje vizite ne prone!
#nejemi_GOLDEN_realestate
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim