Shitet shtepi dy-kateshe okazjon 350 metro

Shitet nga: Televizor Dje 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Prane komisariatit te policise
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Korçë
Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa tjeter eshte bashte.Me certefikate pronesie te rregullt.shptepia ndodhet midis pazarit e komisariatit te policice .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim