Shitet shtepi 3 kateshe ne Lagjia 1

Shitet nga: Gazment 15 Sht 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

265 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Korçë
⭕⭕⭕ #OKAZION ⭕⭕⭕
📢 VILE PER SHITJE
🏢 Ambient Biznesi dhe Banimi!!
📌 Vendodhja: L1 Rr Thoma Huaja Korce
💶 Cmimi: 265.000 Euro/ I diskutueshem
📐 Siperfaqja: 210m² Truall dhe 140m² Ndertim secili kat! Siperfaqe Totale 420 m²,Ndertim!
🔷️ Pershkrimi I Objektit: Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe me te kerkuara te Qytetit, prane Lagjes 1, tek Panorama e Qytetit! Eshte me fushpamje, ku duket e gjithe Korça!Ambienti eshte Ideal per Restaurant kati I pare dhe banim 2 katet e tjera! Mund te behet dhe nje Bujtine shume e bukur ne nje pozicion Ideal!!!!
🔵 Kati I Pare: Ambient Biznesi, 2 Tualete, Parking I Mbyllur!
🔵 Kati I Dyte: Ambient Banimi, Sallon, Trapezari, Guzhine, Tualet, ballkon I madh!
🔵 Kati I Trete: Ambient Banimi 3 Dhoma gjumi , Tualet, ballkon I madh!
☎️ Kontakto +355699920118
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim