Shiten Apartamente

Shitet nga: N.B 23 Gush 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Korçë
Shiten hyrje 2+1 & 3+1 ,tek Gjykata Korce, Lagjja 3 Me planimetri te rregullta, dhe me pozicione shume te mira. Apartamentet jane shume cilesor, me punime fantastike!! Nese jeni te interesuar kontaktoni ne 0692205148 Adresa: Tek Gjykata Korce. Mbrapa Vila Cofiel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim