Apartament i Ri 3+ 1, 30 000 €

Shitet nga: Maria 12 Korr 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Re e Sportit
Komuna: Korçë
Ofertë për shitje apartament i ri, 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhinë, 1 banjë, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të, pallati është përfunduar në vitin 2013 me certificatë pronësie. Adresa Lagjia e Re e Sportit, nr.10 (pranë shkollës së Maltës).

ÇMIMI OKAZION 30 000 €

Tel. ne +355692094691
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim