Likuidim Malli

Shitet nga: Dasar 09 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Unisex
Shiten rroba per femra dhe meshkuj te markave Zara,Bershka ,Pull&Bear Cmimi: Xhinse 1000 leke copa Bluza me menge te gjata 1000 leke/copa Bluza me menge te shkurtra 500/leke copa Rrobat jane te reja ,te masave te ndryshme
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim