kitare epiphone per doren e majte

Shitet nga: Keni 10 Gush 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Korçë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitare epiphone per doren e majte
350 mije leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim