Hekur hekurosje profesional dhe lecka per rrulin

Shitet nga: FRENKI 17 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Të tjera
Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune shume ekonomik cmimi 300 euro .Shesim dhe lecka per rrulin origjinale qe i reziatojne nxehtesise cmimi 30 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim