Tharse MIELE

Shitet nga: FRENKI Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Miele
Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele dhe pastrime kimike .Cmimi 1000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim