OKAZION Lavatrice bosch 5 kg

Shitet nga: emiljan Sot 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Classic
Lavatrice bosch 5 kg Ne gjendje te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim