Furre per pjekje.( piza byrek) 2 banake Urgjenttt

Shitet nga: ,,,, 19 Sht 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 LEK   400 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes furre me korent sh e mire dhe 2 banake per arsye mbyllje aktiviteti. Shiten se duhet te leshoj edhe ambjentin e dyqanit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim