FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

Shitet nga: FSHESE PROFESIONALE PER LARJE TAPICERISH Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDILJE E TJERA .FSHESA E MARKES DELONHGI MADEYN ITALY 1500 VAT KA DEPOZITE QE I HIDHET SOLUCIONI DHE E LESHON PERPARA ME ANE TE TUBIT E TE POMPES NE TE NJEJTEN KOHE BEN E THITHJEN.KA KALDAJE PER TA NXEUR SOLUCIONIN NE QOFTE SE E DONI TE NXEHTE KA E VERSIONIN QE E KETHEN NE HAVULL PER PASTRIME BIOSI PER EQIEN E NJOLLAVE E DISEFEKTIMIN E SEDILEJEV.CMIMI150EURO DISPONOJ E FSHESA PA KALDAJE ME DEPOZITE PER SOLUCION E ME PONPE PER SPERKATJEN E PER LARJN E TAPICERIVE CMIMI 130 EURO. DISPONOJ E FSHESA PER THITHJEN E PLURAVE DHERAVE TE MAKINAVE.CMIMI 60 EURO.VETEM TELEFONATA MOS UMNI KOHE ME MESAZHE......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim