Tavolin

Shitet nga: Miri Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin ngrenie + 4 karrige.
Shiten per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim