Okazion ! Combo Gjenerata 7 Intel CPU+Mobo Asus

Shitet nga: Genti Sot 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Korçë
Shiten te gjitha se bashku me cmim okazion :

1.
Motherboard ASUS model H110m-k
(Suporton Intel Core i3,i5,i7 CPU Gjenerata 6 dhe 7 Intel )

Info faqja zyrtare :
https://www.asus.com/Motherboards/H110M-K/

2.
CPU Intel model G3930
(Gjenerata 7 vit prodhimi 2017)@2.9Ghz

Info faqja zyrtare
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/97452/intel-celeron-processor-g3930-2m-cache-2-90-ghz.html

Gjithashtu perfshire ne cmim Heatsink+Fan OEM Original Intel .

Shiten per arsye upgrade .

!!Ky kombinim nuk eshte i pershtatshem per lojra qe kerkojne procesor dhe grafike te fuqishme!!

Cmimi 100 Euro


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim