Shitet Amplifer

Shitet nga: Xxx 26 Korr 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Gm-a3602
Shitet Amplifer Pioner ne gjendje te mir . Cmimi okazjon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim