Shitet

Shitet nga: Xxx 23 Korr 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Kasetafoni eshte i ri me usb dhe kate memorje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim