Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel

Shitet nga: Genti Sot 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Asus
Modeli: Model Tjeter
Shitet Njesi Qendrore PC Gjenerata 7 Intel !

Bllok Ushqimi 450W
HDD Western Digital 250Gb
Ram 4Gb DDR4
Board ASUS H110M-K
(Suporton Intel Core i3,i5,i7 CPU Gjenerata 6 dhe 7 Intel )
Info faqja zyrtare :
https://www.asus.com/Motherboards/H110M-K/
CPU Intel model G3930
(Gjenerata 7 vit prodhimi 2017)@2.9Ghz
Info faqja zyrtare
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/97452/intel-celeron-processor-g3930-2m-cache-2-90-ghz.html
Windows 10 Pro x64bit

!!Ky kombinim nuk eshte i pershtatshem per lojra qe kerkojne procesor dhe grafike te fuqishme!!

Shume i pershtatshem per shtepi/zyre
per lundrim ne Internet ne programet baze Office
Nese shtohet nje karte e mire grafike PC behet
nje njesi entry-level per lojra

Cmimi 17.000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim