Vaj Ulliri 100% Nga Vlora! Dhe Raki rrushi.

Shitet nga: emiljan Sot 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Vaj Ulliri 100% Nga Vlora! Dhe Raki rrushi.

1 liter; vaji 7.5 mije
1 liter; raki 4 mije
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim