Shitet Biznesi linje prodhimi robash te thurura

Shitet nga: marko Sot 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   15 000 EUR

Komuna: Korçë
Shitet linje prodhimi robash e automatizuar nr-7 e italiane me shume aksesore ndihmes 300 kg fill bobine akrelon-pambuk mbi 500 programe me modele makina qepese etj,jepet asistence ne montimin dhe venien ne pune te linjes nga ana jone si dhe shum aksesoere ndihmes dhe podukt te gacem stok komresor ajeri prese hekurosje me bolier avulli te saj permasat 1×2meter lap-top me programe. shitet per me teper info tel ne -0692256907 ose 0696648229.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim