GL350 bluetec 2012

Shitet nga: Ardi 16 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 350
Mercedes GL350 makina ka erdhur ne gusht nga USA....Motor 2998 nuk e kap taksa luksit. Xhamat e zinj origjinal. Ndezje dhe hapje dyersh me gisht. 2 Tavan xhami. Sensor + kamera parkimi. Marshe ne timon F/1. Navigator. Sendilje me ngrohje. Dritat Full Xenon.
Ka 115mije milje me shume info.... tel 0684169063
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim