Makin mbjellse

Shitet nga: Adi 27 Jan 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 130
Makin mbjellse me dy procese 12 rrjeshta per grur elb dhe 4 reshta per miser fasule panxhar jonxh është universal çmimi I arsyeshëm për të dhëna na kontaktoni në numrin e telefonit 0682300859
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim