Buick Rendezvous (SUV)

Shitet nga: Akli 07 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Model tjetër
Shitet buick rendezvous suv 4x4 prodhim i vitit 2004. Motor 3.4 litersh, 6 pistona, benzine. Makina eshte perdorur vetem nga nje person dhe ka levizur shume pak ne shqiperi. Ka rreth 105 mije km ne total. Eshte me dogane, me targat shqiptare gati per ti vene. Duhet paguar taksa e regjistrimit dhe dy vjet taksa ne total rreth 1.5 miljon lek te vjetra. Pervec ketyre gjendja motorrike dhe xhenerike e makines eshte shum e mire. Cmimi 1500 Euro absolutisht i padiskutueshem. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim