BMW X6 Mundesi ndrimi

Shitet nga: Bmw X6 Dje 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet ose Ndrrohet Bmw x6.Makina eshte ne gjendje shume perfect. Fulll..Kilometra original. Ne gjendje shume te mire. Kartat e paguara sot...Sherbime te sapo kryera vaj filtro dhe cdo gje tjeter ....Goma te 4 te rreja. Xhamat e zinj original ...Dyert me thithje ...Cmimi i diskutushem....Makina qe pranohet per ndrim nuk duhet te jete me shume se 5000 euro...Vetem te interesuar jo njerez qe enderrojne..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim