BMW 528i 2011 (behet 100% me gaz)

Shitet nga: Ardit 18 Gush 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 528
Shitet BMW seria 5 me motorr benzine 3.0 6 pistona qe behet 100 perqind me gaz e ardhur nga Amerika. Makina ka me pak se 1 muaj qe ka erdhur ne Shqiperi. Makina eshte me targa amerikane dhe me siguracion te rregullt gati per te bere çregjistrimin dhe doganen. Makina eshte shume e paster dhe te gjitha sherbimet i jane bere ne servisete BMW ne amerike. Makina ka pasur garanci deri ne 200.000km.
Viti: 2011
Liber sherbimesh
Parakolp M-packet
Disqe 17inch origjinale
Gomat 80% ne gjendje shume te mire
Km: 205,000 origjinale
Motori: 3.0 6 pistona (nuk e ze taksa e luksit 2996cc)
Ngjyra: E zeze (sapphire)
Salloni: E gjitha lekure e zeze
Baxho elektrike
Sedilje elektrike
Sedilje me memorje
Sedilje me ngrohje
Sedilje me fryrje
Navigator i madh origjinal
DVD
Sistem muzike Harman Kardon
Pilot automatik
Keyless
Pasqyrat me mbyllje elektrike
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Kamera parkimi mbrapa
Frena dore elektrike
Bluetooth
Perde elektrike origjinale xhami mbrapa + xhamat mbrapa anesore
Pagazh me hapje elektrike
Ambient lighting
Garage door opener( 3 butona per te hapur dyer garazhi elektrike)
Timon me levizje elektrike
Cmimi perfshin doganen


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim