Pulari ferm per rritjen e zogjeve

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Medi, Eri farm 14 Gush 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Rrisim dhe shesim zogj fshati të llojeve të ndrryshme dhe madhësive të ndryshëm, gjithashtu dhe vezë fshati bio. Ad: fshati Vorrozen-Kavajë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim