Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI 06 SAPOTARGUAR!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Sot 11:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit! 231Mije KM origjinale!Makina disponon kasetofon me Bluetooth Memory card kondicioner ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini Origjinale me goma 80% etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim