Okazion!Volkswagen Golf IV 1.9TDI Pacific 03

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Sot 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Volkswagen Golf IV PACIFIC 1.9 TD(I) e kuqe me letra te paguara!Viti tetore 2003 Makina disponon clima tronic (funksionale) ABS 8 airbag antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult (2 celesa me pult) disqe alumini origjinale etj...gjendja perfekte! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Cel: 0697257078
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim