Okazion!Mercedes E220CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Sot 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Shitet Mercedes Benz E220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!206Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Baxha xhami drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit larese feneresh Navigator Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike sensore parkimi origjinal Para - Mbrapa Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Cel: 0697257078
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim