U SHIT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Okazion!shitet FORD S-MAX 2.0 diesel 6+1marshe 5 vendeshe super full e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon navigator te madh DVD mp3 player bord kompiuter i madh dopio navi sensore parkimi xhama te zinj origjinal disqe alumini origjinal clima digitale bi zona (funksionale)pilot automatik (cruise control)fund 2007 komanda ne timon telefon i integruar fabrikisht etj makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e bolleshme...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim