Pjese Kembimi BMW X6 ActiveHybrit 5

Shitet nga: Naki Kosova 21 Sht 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 250 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: ActiveHybrid 5
Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice
Pjese dhe motorr 5.0 bmw x6 HYBRIT
Bmw 730 2010 3.0Disel


520F10,Bmw320,Bmw530,Bmw730,Bmw X5 Audi A4,A6,A8 Audi Q7 Mercedes 320,220 ML420,Ml320 etj Golf 4,5,6 Toaureg 2.5,3.0,5.0 Autopjese Naki gjindemi ne Kosove Mitrovice Ose

viber +386 4 949 7954 info
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim