PJES KEMBIMI PER IVEKO STRALIS

Shitet nga: Avni 14 Gush 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Stralis
Kemi pjes per iveko stralis. Kamioni osht ne gjendje shum te mir. I sapo ardhur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim