Okazion Skaf 6.9 metra motor merkury 150 V6

Shitet nga: Mariglen Balliu Sot 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Kavajë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Mercury
Skafi esht ne super gjendje dhe shum i shpejt me letra esht shum i bukur DISPONON MOTOR 150 DY KOHESH cmimi 4200€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim