SHITET FRIGORIFER DOLLAP NGRIRES

Shitet nga: Ervin 14 Gush 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES DOLLAP ME DY DYER PER BIZNES. LARTESIA 2M GJERESIA 1.4M. NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE ESTETIKE GJITHASHTU EKONOMIK NE HARXHIMIN E ENERGJISE . NR TEL. 0692616723
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim