Nje top me figura te ndryshme

Shitet nga: GMAING X 06 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Gjirokastër
Ky top eshte shum i mir dhe keni 2 vite garanci.Po te doni mund tju a sjellim me post ose mund te vini ta merrni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim