laptop windows xp

Shitet nga: GAMING X 07 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
ky laptop esht shum i mir. Po te doni mund dhe te me shkruani ne sms per ta bler ose mund tju a sjellim me post.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim