laptop windows xp

Shitet nga: GAMING X 06 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Ky laptop esht shum i mir. Ka 18 GB dhe kushton 10000 lek. Po te doni mund te vini dhe ta bleni ose mund ta bleni online dhe tju a sjellim me post
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim