FRIGORIFER BANAK FTOHES PER BIZNES

Shitet nga: Ervin 14 Gush 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
SHITET FRIGORIFER BANAK PER BIZNES TECNODOM PRODHIM ITALIAN. GJATESIA 2M GJERESIA 90 CM + DHOME FTOHJE POSHTE VITRINES. NE GJENDJE TE MIRE PUNE DHE ESTETIKE RRETH 1 VIT I PERDORUR. NR. TEL 0692616723
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim