SHITET VILE NE ROSKOVEC, FIER- OKAZION!!!!!!!

Shitet nga: Fatmir Sinjari 22 Korr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: Roskovec, Fier
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Fier


Vila ndodhet ne Rroskovec, afer Shkolles "Alush Grepcka" ne Unazen e Re te qytetit, tek Kthesa e Statores se ''Pazarit te Roskovecit''.
Eshte 3 kateshe 250m2 , e projektuar nga arkitetkti ne menyre qe te jete funksionale. E perfunduar deri tek instalimet ilektrologjike -hidraulike dhe sovatime, instalime per vendosje kaldaje dhe me Certifikate Pronesie. Kati i pare eshte sallon-guzhine dhe nje banjo , me verande te madhe, kati i dyte jane dhoma gjume me banjo dhe i treti eshte nje apartament i vecante me guzhine dhe banjo. Gjithashtu, bodrumi eshte projektuar dhe prefshin nje pjese te tij per te jetuar i cili permban sallon,vend per oxhak, guzhine , banjo.
Pjesa tjeter eshte garazh per automjet.
Ka akses ne rruge te shtruar dhe trotuar (foto).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim