STABILIZATOR ,ORION 30 KVA , ITALIAN SERVOMOTORR .

Shitet nga: Kesi 14 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Fier
SHITET STABLIZATOR,ORTEA ORION 30 KVA ME SERVOMOTORR , ME MBROJTJE MBITENSJONI DHE NENTENSIONI, ME VETEM 400 ORE PUNE I BLER NE ITALI 3800€ ESHTE 100% I RI ME PANEL KONTROLLI ELEKTRONIK ETJ.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim