RAFTE

Shitet nga: Faslli 14 Gush 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 111 LEK

Komuna: Fier
Shiten rafte marketi tek dhe dopio
Raft karamelesh raft buke ,raft cigare
Sistem kamerash
Sistem kompiutri per barkodet
FRIGORIFER BANAK FRESKUS ITALIAN 2.5 METER
FRIGORIFER KOLLON FRESKUS ITALIAN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim