Aparat fotokopje

Shitet nga: Martin 17 Gush 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fier
APARAT FOTOKOPJE PANASONIC PROFESIONAL . Aparati ka ardhur nga jash ne gjendje te mir pune, plus brenda ketij cemimi perfshihen dhe bojra te reja.shitet arsye mos perdorimit.Nr WhatsApp 00491782484843
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim