UPPIES POMERANIAN TË FITUESIT TË DYTËZ TË GOLD!

Shitet nga: feiix sten 29 Korr 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen

 Unë jam një Breeder pomeranez me qendër në Dubai.
 Do të doja të ofroja pomeranezët Highly breed.
 Ata nëna dhe babai fituan një medalje të artë dhe më të mirë të racave
 në shfaqjet ndërkombëtare të qenve 2015,2016,2017 dhe 2018. Puppies e mia
 kanë lindur në atmosferë të dashur dhe janë ngritur me kujdes që është e rëndësishme
 për ata zhvillim mendor. Puppies kanë microchips, vaksina, deworming,
 pasaportat dhe etiketat e komunës. Do të jem i lumtur t'ju udhëzoj në të gjitha fazat e rritjes së kafshës tuaj.
 Çmimi 15 000 AED
 Thirrni ose WhatsApp Iryna 0044745124366

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim