Spitze

Shitet nga: Bleona 26 Qer 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Dhuroj nje qen femer shume e zgjuar dhe e shkathet dhurimi behet per arsye emigrimi por dhe me nje kusht qe te mbahet mir dhe Te jet nje familje e mir nese Jeni te interesuar kontaktoni ne 0699746801
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim