Klysh hasky sy blu

Shitet nga: Juli 27 Korr 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Klyshi esht 3 muajsh me 2 vaksina mjekuar per parazitet e brendeshem dhe te jashtem me cmim te arsyeshm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim