Qen ne shitje

Shitet nga: Kristi 20 Korr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Maltez dhe mini spitz te moshave te ndryshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim