Qen doberman

Shitet nga: Sajmir 03 Gush 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten qen doberman ngjyre kafe dhe te zinj 100% rrace e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim