Pitbull okazion😉

Shitet nga: Lejdi 07 Maj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelysh pitbull rrac e paster..femer 1 muajshe gjysem..qenushja eshte mbajtur brenda ne shtepi dhe eshte e mesuar per te mos ndotur brenda ne shtepi
(cmim i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim