pekinez shes-blej

Shitet nga: pekinez 16 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
shes dhe blej pekinez me çmim të arsyeshëm për më shum inf
watsaap-0682404410
facebook-Pekinez Albania
instagram- pekinez.official
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim