Pastor Belg Gjerman

Shitet nga: Ina 22 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Fier
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastror Belg -Gjerman per arsye emigrimi me moshe 7 muajshe,femer, ngjyra e zeze.,e vaksinar dhe me kartele mjeksore te detajuar., me shtepi te personalizuar dhe gjithe aksesoret e mundshem te saj.
Eshte rritur në kushte optimale shtepie
Qyteti Fier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim